| AllForOne a întrebat:

Cand sunteti suparati, ce faceti ca sa scapati de tristete?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Stau singura in camera in pat si ori ascult o melodie lenta frumoasa ori imi sun o prietena ii spun de ce sunt trista si ma linistestelove struck

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi place sa merg cand suparata.Asa degeaba.Oriunde.Cu mp-3 in urechi. Functioneazabig grin

| Silvia a răspuns:

Muzica este intotdeauna alinarea mea.Si un prieten.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Dorm sau ascult muzica big grin

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Sun una din cele mai bune prietene ale mele, pun melodia `Close to you` si imi amintesc cu prietena respectiva momente importante din prietenia noastra... iar apoi ii zic de ce sunt suparata, iar ea ma rezolva [ te iubesc franky!] In cazul in care sufar din cauza unui baiat [on the phone, apelez la aceeasi prietena si ii zic sa-l injure pe alalaughing.

| midnight_2375 a răspuns:

Plang, urlu laughing ma cert cu cine mi iasa in cale... tin in mine... depinde de situatie big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ascult muzică, șofez, fac curat, etc.
Pa, pa.

| tami a răspuns:

Ciocolata neagra heidi cu 75% cacao happy chiar ajuta la depresii
sau sun o prietena si ma descarc, sau ma plimb singura printr'un loc verde, sau fac o baie cu spumant si ascult muzica
winking