| OmNom a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti dati-mi exemple de jocuri activitatisiteuri ceva care sa nu va mai faca sa va plictisiti atat de tare... repede dau funda si oblogatoriu vot la toata lumea

Răspuns Câştigător
| lollipop29 a răspuns:

TV big grin
suna un prieten/prietena
citeste o carte
mes'ulaughing
joacate jocuri pe net:farmerama, lady popular, farm buddytongue.etc.
asculta muzica:X
uitate pe youtube la robotzi, mr bean, in puii meitonguelaughing.etc.
deseneaza
scrie o poveste
temeleeelaughing
fa-ti un id fals si vorbeste cu persoane fara ca ele sa iti stie adevarata identitate
fa-ti un blog
ai putea sa chemi niste prieteni pe la tine
fa teste pe net...cauta pe google teste...gasesti cate vrei
poti sa faci origamii
fa-ti un jurnal
Intra pe hi5 si uitate la pozele prietenilor tai
Modifica poze[befunky, photoscape, photoshop]
Daca ai un telefon mobil sau si mai bine o camera de filmat cheama-ti prietenii si regizeaza chiar tu un film
sper ca te-am ajutat:X
by loO.loO:d

5 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Pai eu cand ma plictisesc de muzica si mess cant la chitara desenez ies pe afara cu skateu`. daca nu am chef de astea, sun o prietena sau un prieten si vorbim aproximativ o ora laughing
dau muzica tare si dansez prin casa laughing
rod pixuri, fac o omleta chiar daca nu imi e foame...
ma joc cu pisica... ma duc cu fetele la mall sau supermarket la patinoar intreb vecinii daca ma lasa sa le scot cainele la plimbare laughing

| paul21 a răspuns:

Fa-ti un blog. Asa iti vei ocupa timpul scriind despre amintirile tale frumoase, haioase si despre oamenii pe care i-ai intanit. Sau poti sa scrii impresiile tale despre anumite filme, seriale...

| Catutzaaa a răspuns:

Eu cand ma plictisesc vb la tel...imi fac unghiile...
Sauuu de ex acum cauth intrebari ca sa iau funda...
J' dupa ceh dau raspunsu' asta ma apuk de invatat la geogra laughing
Daca n'ai ceh sa faci...lasa commuri pe hi5 laughing sau vb cu prietenii pe mess sau jukati apv
Daca vrei alt ceva care sa nu includa PC'ul
Poti sa asculti muzica
Sa iesi cu prietenii in oras
Sa iti chemi cea mai buna prietena sau prieten si sa va faketi de cap in kaz ca suntetzy singure acasa laughing
Poti sa te plimbi cu bicikleta
Si mai sunt o multime de lucruri...
De ex poti citi o carte...

SuCcEsS!

Fundaa?

| Eyezonfire a răspuns:

Mie îmi place foarte mult acest joc :

http://www.totaljerkface.com/happy_wheels.php