| LonelyGirl01 a întrebat:

Voi ce ma sfatuiti? Sa depun contestatie la romana? Mama mi-a spus ca ar trebui, dar nu sunt sigura.
Am luat 8.95...mai putin decat ma asteptam. Am facut toate subiectele de gramatica bine, cu exceptia unuia (la care cel putin 3p din 6 tot ar fi trebuit sa imi dea),in rest nu stiu unde sa mai fi gresit. Am scris frumos,cu aleneat,cu toate astea putea sa imi scada atat de mult de la compuneri? Nu prea cred. Am fost olimpica la romana, iar ceilalti copii prosti care nu stiu nici sa analizeze un verb au luat 9.40 sau 9.15...

3 răspunsuri:
| FanTpu1 a răspuns:

Eu zic ca da... deoarece ai fost si olimpica la romana si ti-ar fi mai usor

| simona22 a răspuns:

Pfff asta e naspa rau de tot si eu am luat la matematica nota mica iar un baiat super prost care nu da pe la scoala deloc nu a facut nimic si a luat nota mai mare decat mine. fa contestatie nu te costa nimic de ce sa pierzi puncte pentru nimic

| blablablala a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie doar ca eu am primit 8.40.La fel ca tine sunt olimpica la romana si la compuneri sunt foarte buna si nici nu mi-am vazut lucrarea.Eu nu am facut contestatie fiindca trebuia sa merg in alta localitate si nu vroiau profesoarele de acolo sa faca numai pana la ora 14 asa ca am ramas cu nota asta.
Poate ti-a corectat vreo "scorpie". Lasa trecem si peste asta.