| bellaisabella a întrebat:

Voi ce parere aveti despre acesti oameni? http://hi5.com/friend/p557710355--Ella_the%20BEST--html ei nu au un pic de bun simt?

sa se dea drept altcineva

Răspuns Câştigător
| AaBb a răspuns:

N-ai ce sa le faci, doar sa-i ignori.

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu cred ca se dadea drept altcineva. Avea 100% diferite informatii decat le are Demi Lovato. Doar ca are poza cu ea, inseamna ca ii place. Si eu pot sa-mi pun o poza cu Katy Perry, si ce inseamna ca m-am dat drept altcinva?

Răspuns utilizator avertizat
| Squmppaaaa a răspuns:

Acesti oameni...scumpa mea.sunt niste bulangi ****zi in kur de propria uratenie.**** celor care fac asa

Răspuns utilizator avertizat