| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre persoanele din zodia Taurului?
Nu vreau copy/paste de pe net! happy

7 răspunsuri:
| drifter1990 a răspuns:

Chestia asta cu zodiile e o mare porcarie. Cum poti sa iti dai seama de trasaturile unei persoane doar dupa data nasterii? Horoscopul e imbecilitatea secolului.

| OFetitsaRoz a răspuns:

Eu sunt odia taur si sunt fff incapatanatatongue

| madalyna a răspuns:

Persoanele din zodia taur sunt putin mai dificile si mai complicate (stiu asta pentru ca si eu sunt aceeasi zodie)

| Shine a răspuns:

Drifter1990 nu sunt de acord cu tine. Eu una cred ca fiecare zodie are trasaturile ei si se reflecta in persoanele care o detin. Aceasta parere mi-am facut-o cu timpul cunoscand mai multi oameni de diferite zodii.
Despre tauri... ei bine sunt foarte precisi, hotarati dar si incapatanati. Sa te certi cu unul este inutil. Au mereu dreptate. In mare parte sunt fideli. Sunt calmi si au un farmec timid:X
Niciodata nu iarta si nici nu uita:*

| M3lania a răspuns:

Sunt zodia Taurului.
Mi se pare o zodie foarte buna.
-Fiind o zodie de pamant este foarte rationala si nu se arunca intr-o situatie daca nu isi vede interesele.
-Este destul de incapatanata, iar daca si-a pus ceva in cap cu greu renunta la acel lucru.
-Este o fire romantica.
-Familist.
-O zodie careia ii place luxul.
-O zodie cu foarte multa rabdare.
-Prefera simplitatea, nu ii plac lucrurile complicate.
-Este destul de sigur si nu ii plac schimbarile.
-O zodie foarte geloasa.
-Si un prieten foarte bun si de incredere.

Cam asta este in mare parte zodia Taurului.
O zi buna! big hug

| Houselaurie a răspuns:

Da...cam ce a zis m3lania este. si eu sunt taur.pe 13 mai.big grin

| EnnY a răspuns:

12 motive pentru a fi taur:1. Renuntarea iti este un concept strain.

2. Motto-ul tau: Mai bine te lupti decat sa intorci spatele.

3. Vei manca orice.

4. Niciodata nu vei primi premiul pentru «tactica».

5. Muncesti prea mult.

6. Iti place incaltamintea practica.

7. Noi stim (toata lumea stie) ca o vei face (vei duce proiectul la bun sfarsit).

8. Esti, oh, atat de romantic…

9. …si atat de sociabil.

10. Pentru mintea ta iscoditoare, nu exista taine.

11. Iti place sa te asociezi cu parteneri puternici.

12. Open mind: Atunci cand o usa se inchide, se deschide alta.

funda?:X