| lovebitesforever a întrebat:

Voi ce va doriti de Craciun? funda pentru cel mai interesant raspuns.

8 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Iphone 4s, ipad 2, ipod nano si un BlackBerry.
1, 2 din cele de mai sus.blushing
tu?

| vali1985 a răspuns:

Un telefon nou, un ps3, sanatate,dulciuri, jocuri pc. Funda please!

| silvia94 a răspuns:

Pai eu de exemplu mi-as dori sa fac sarbatorile cu prietenul meu. tinand cont el e plecat in starainatatesadj poate un telefon.si banutibig grin

| Dιєиυтzα a răspuns:

Eu? ce-mi doresc? numai sunt un copil ca să cer bebeluș. din astea laughing.

îmi doresc sănătate. happy poate un telefon nou puppy dog eyes. dar îmi mai doresc să îi am pe cei dragi langa mine. așa mă simt eu în spiritul crăciunului. lângă cei dragi happy

| AllinaDaniella a răspuns:

Sanatate,permisul de conducere si nu in ultimul rand, armonie in casa &familia meahappy.

| Vasy10 a răspuns:

O Masina mica rosie decapotabila sa inkeapa cu F si sa se termine in ERARI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa treaca, sincer.

| Sk8erLife a răspuns:

Axe thunder si roti spitfire