| Helăăăăăuu a întrebat:

Voi ce vise ati avut cu One Direction? laughing Daca nu iti place, nu da vreun raspuns. straight face

Răspuns Câştigător
| DarkBlood32 a răspuns:

C@-L l1nG3@M 1N CwR p3 N1@Ll hOr@N. love struck

| Чернобыль a răspuns (pentru DarkBlood32):

Am inteles tot.Si nu mint! Deci si eu ii urasc pe Bibăr si pe One Direction!rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

Multe stiu ca acum raspund da na multe mai intai mi-a placut zayn apoi haryy ca i cunosc una alta apoi alt vis cum ii cunosc tot felul mereu vb despre ei numai pe ei ii avem in minte laughing da stiu dar sunt adolescenta doar dupa ce am vazut adevarul am constata ca nu merita dar cate vise oo frate :X pur si simplu era o realitate pentru mine una falsa si reala desi stiam ca nu se va intampla eu tot speram