| ursuletzzule a întrebat:

Voi chiar credeti ca exista fantome? daca da, atunci justificati raspunsul... si spuneti si cateva povesti reale care vi s-au intamplat

Răspuns Câştigător
| ewygirl a răspuns:

Fantomele,de fapt sunt spiritele, care inca "bantuie" pamantul, datorita faptului ca nu si-au gasit pacea.Acest lucru se intampla atunci cand cel/cea care a decedat, a facut-o intr-un mod subit (in urma unei boli, etc).Si, da cred.Asa cum cred si in reincarnare si in lucrurile...sa le zicem paranormale.

1 răspuns:
| SongElena a răspuns:

Da sa stii ca eu cred pentru ca am auzit si mi sau intamplat multe chestii stranii care normal nu au explicatie.toti imi sp k vai k nu exista cas nebuna sau alte chestii.stii dar mie no sa-mi schimbe nimeni parerea...si scuze dar nu o sa povestesc nimic pentru ca o sa inceapa retardatii sa comenteze si nu am chef de orfani din astia. daca vr sa vb si sa-ti povestesc lasa-mi id tau prin msjwinking