| Sweetiegirlodododo a întrebat:

Voi credeti ca daca te uiti la ora fixa sau la ex: 17:17 te iubeste cineva sau se gandeste la tine?! Eu cred, mereu am crezut si sunt in situatia in care cred ca cineva ma placewinking

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

E o aberatie.
Dar daca vrei sa crezi in asta :
1.La fix te iubeste cineva.
2. La 17:17 te iubeste soacra.
Asa se zicewinking

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca e doar o simpla coincidenta si nimic mai mult

| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu nu cred în așa ceva. Mi se pare o prostie să crezi că ceasul are legătură cu sentimentele celor din jur pentru tine.

| persseuss a răspuns:

Sa stii ca si eu cred la fel

| gabytofan a răspuns:

Pai fiecare cred ca are dreptu sa creada orice da esti batuta rau in cam daca crezi in asa ceva scuza-ma...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur ca si eu cred in chestia cu ceasul. intotdeauna cand se face ora 13.00 stiu sigur ca mi-e foame si trebuie sa mananc

| Azµre a răspuns:

E o prostie, n-are treabă ceasul cu iubirea! Dacă am fi trăit în peșteri ce sens mai avea?

| WildDream a răspuns:

Nu cred in asa ceva, e o prostie...