| anonim_4396 a întrebat:

Salut, este adevărat că dacă te uiți la ora fixa cineva se gândește la tine sau "te iubeste" de mult mă uit la ora fixa cam de un an. Nu pot sa zic ca mă iubește mama (da și ea mă iubește dar dacă era așa mă uitam de mult mai mult timp la ora fixa ) voi ce credeți e adevărat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da,e adevarat, in camerele de gazare erau ceasuri, si la ora fixa cand hitler se gandea la ei astia erau gazati

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca ar fi adevarat, probabil as fi cel mai iubit om de pe planeta, dar nu sunt.

| Lioana a răspuns:

E o prostie de superstitie. Nu e adevarat.

| Elisaelisa5544477856 a răspuns (pentru RAY):

Mulțumesc chiar nu știam asta!

| RAY a răspuns (pentru Elisaelisa5544477856):

Da,e adevarat, in camerele de gazare erau ceasuri, si la ora fixa cand hitler se gandea la ei astia erau gazati