| LoveMaria19 a întrebat:

Voi cum ati stricat un aparat casnic?
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| MoxiMonny a răspuns:

Păi hai să-ți zic despre aspirator. Venisem de la școală și invtatasem sa fac roata. le-am zis să le arat parintilor, am făcut roata dar m-am impiedicat de furtunul ăla si am căzut pe aspirator și s-a spart rolling on the floor. Iar după câteva zile am zis sa calc ceva si am lasat fierul de calcat pe furtunul de la aspirator. Sper că t-am ajutat, fundă?

3 răspunsuri:
| MoxiMonny a răspuns:

Depinde, am trantit aspiratorul, am apăsat prea tare pe butonul de la microunde si nu mai merge, am rupt un etaj de la frigider...depinde si ce aparat casnic

| LoveMaria19 explică (pentru MoxiMonny):

Buna,dar as vrea sa stiu si cum ai stricat un aparat casnic, ca la romana imi cere relatarea despre cum am stricat un aparat casnis. Puteam s-o fac eu singura, dar nu mai stiu ca n-am stricat un aparat casnic de 4-5 ani...

| MoxiMonny a răspuns (pentru LoveMaria19):

Păi hai să-ți zic despre aspirator. Venisem de la școală și invtatasem sa fac roata. le-am zis să le arat parintilor, am făcut roata dar m-am impiedicat de furtunul ăla si am căzut pe aspirator și s-a spart rolling on the floor. Iar după câteva zile am zis sa calc ceva si am lasat fierul de calcat pe furtunul de la aspirator. Sper că t-am ajutat, fundă?

| darkangel1234567890 a răspuns:

Pai odata am bagat 3 oua in cuptorul cu microonde si tot oul sa imprastiat prin nauntru dar nu s-a stricat microondele...