| feliciazavoraru a întrebat:

Voi cum credeti viata-i frumoasa sau nu? Eu cred ca viata-i ft frumoasa iar daca exista momente cand ne rau neaparat vor veni si cele buune! Ma-m cnvins personal de aceasta

Răspuns Câştigător
| Pufuletz_9856 a răspuns:

"O viata ai si-o borta-n f**d " laughing Deci.viata trebuie sa o traiesti frate!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În societatea în care trăim numai viață frumoasă nu mai avem!
Pa, pa.

| Adry05 a răspuns:

Bună!
Sunt de acord cu tine. Viaţa este frumoasă, chiar dacă ne mai joacă câte o farsă ca să zic aşa. Trebuie acceptată şi cu bune şi cu rele că de, aşa e ea plină de urcuşuri şi coborâşuri.
Succes!happy

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Viata e viata... nu e nici furmoasa nici urata. uneori e naspa, fara sens, ciudata. alteori insa e fermecatoare, plina de intelesuri, magica. viata o putem vedea din ce perspectiva alegem. e alegerea fiecaruia daca vrea sa isi lamenteze viata sau daca vrea sa caute un sens in ea. este ciudat dar totodata este atat de evident cat de importanta este viata.

| gabytzatkd a răspuns:

Viata este frumoasa dar iti trebuie experienta si minte sa stii sa o traiesti la adevarata`i valoare. E greu.in fiecare zi e altfel, cunosti oameni noi pe care din cateva gesturi trebuie sa iti dai seama cu cine stai de vorba. Toti ne-am ars la un moment dat...dar mergem inainte. te pup

| OneMoreChance_4279 a răspuns:

Viata e frumoasa! Iti pregateste diferite intamplari : rele si bune. Trebuie sa ti traiesti viata cat mai poti [la maximlaughing] :d. Trebuie sa te bucuri cand prietenii tai iti sunt alaturi la bine si la rau, cand un baiat pe care l placi simte si el ceva asemanator pentru tine, cand primesti primul sarut. Sunt multe clipe minunate in viata care merita sa le traiesti cu capwinking. Bafta in viata! big grin