| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum faceti sa faceti o persoana sa ii pese mai multe?

5 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Nu poti sa faci o persoana sa ii pese de mai multe(daca asta vroiai sa zici)pentru ca unei persoane ii pasa de alta persoana decat daca o iubeste[mi se pare logic], si bine nu poti face cu forta din pacate.

| Ciprian a răspuns:

Sorry dar nu am inteles intrebarea.

| αℓє a răspuns:

Ii Explic.
Multe chestii care poate il constientizeaza.
Multe lucruri pentru care trebuie sa ii pese.

| KeoAndrewDo a răspuns:

Ioana trebuie sa astepti momentul cand a sa isi aminteasca de tine si apoi a sa-si aminteasca ca te-a pierdut si isi va cere scuze apoi totu va fi ok tu dupa asta trebuie sa-i amintesti de greselile facute de ea si sa-i spui asa rezolvi problemele. Bafta!
Re: Daca te refereai la altceva chiar nu stiu la o fata big grin la un baiat da sa te apropii de el la o fata poate sa ii fii prietena mai buna

| RoaRxDD a răspuns:

Invata sa scrii.