| rosesonfire a întrebat:

Voi cum sa imbracati maine?
Eu ma gandeam sa imi pun o camasa, jeans si balerini/bascheti...(sunt fata). Credeti ca e ok?

Răspuns Câştigător
| gaby5995 a răspuns:

Asa ma gandeam si eu sa ma imbrac. Doar ca o sa iau baleriniihappy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe o ținută clasică.
Succes în noul an școlar!
Pa, pa.

| Anneh a răspuns:

Nu e mare chestie cum sa te imbraci cand incepi scoala, in uniforma. Mai exact, niste jeansi/blugi, o camasa sau un tricou negru sau alb, in fine. dupa gusturi, balerini/tenesi/. si poate vesta si sacou. Nu-i mare chestie. In plus, te duci la scoala nu la o petrecere sau ceva la care zici " Vai, cu ce sa ma imbrac?", ca toti fac mare zarva de lucrul asta. straight face Ceva comod. Si e ok tinuta, in plus asa ma imbrac si eu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu!
E doar scoala. Da, e ok, ce ti se pare ca ar fi in neregula.
Si eu imi iau niste jeansi negri, un tricou negru, tenesi si o camasa alba(pe care nici n-am calcat-o inca).
Cand trebuie sa porti camasa nu prea poti face cine stie ce alegeri si combinatii. Esti in uniforma(relativ), esti imbracata normal.

| lover123 a răspuns:

Foarte okbig grin la fel ma imbrac si eu doar ca nu iau balerini ca sunt baiat.