| Lucianos a întrebat:

Maine am o intalnire cu o fata CE credeti cum ar trebui sa ma imbrac as arata bine in camasa mov si blugi negri sau blugi negri bluza roz inchis sau bluci sa mai spre albastru cu bluzza albastra deschis si bascheti albastri

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa optezi pentru bluza albastra cu blugii.

dar daca tu nu te simti bine asa imbracate cum te simti tu bine pentru ca cel mai mult conteaza atitudinea!

mult succes maine la date tongue

3 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Eu as zice sa te imbraci in blugi, tricou albastru sau roz si bascheti.

| HahahaAb a răspuns:

Mergi in curu' GOL! Si nu ne mai stresa cu intrebari din astea!

| Davidutz a răspuns:

Incearca sa te asortezi happy. Si gandeste-te care e culoarea preferata a fetii si daca e roz crede-ma nu te face bishon roz. Imbraca-te cat mai frumos happy... Dar nu la costum de ginerica happy. Cat mai in secol cu intalnirile din sec XI