| LoOvE a întrebat:

Voi cum treceti prin momentele grele, atunci cand simtiti ca sunteti singuri,ca nimeni nu va intelege, ca toata lumea va paraseste, ca nu stiti pe ce drum sa o luati in viata etc. Cum? Prin ce metode? Cu ce pot sa-mi ocup timpul? Sau sa ma gandesc la altceva...

Daca ma intelege cinveva ar fi bine...Banuiesc ca si voi a-ti trecut prin astfel de momente.

6 răspunsuri:
| Aluiin a răspuns:

Muzica.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Eu trec prin aceste momente facand ceea ce imi place si gandinduma la partile bune din aceasta lum!
O seara buna!

| Ana_4223 a răspuns:

Pai intotdeauna am spus :°lasa ca trec eu si prin asta ca au fost clipe si mai grele si urmeaza sa fie si mai si ..viata e frumoasa si cu bune si rele°

Răspuns utilizator avertizat