| sunshinegirl_7663 a întrebat:

Voi cum v-a pregatiti pentru scoala? ce rechizite v-a luati ( sunt maniaca dupa ele deci imi dorecsc raspunsuri cu cat mai multe rechizite) ce haine v-a luati? si ce ghiozdane/genti v-a plac( imi doresc si imagini) cel mai bun si detaliat raspuns primeste fundita restul voturi love struck:* happywinking

2 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Buna si mie imi plac foarte mult rechizitele pai mi-am luat 3 stiloruri multe pixuri cu sclipici si albastre penar coperti 2 genti de scoala caiete si imi mai i-au pentru ca ma pasioneaza mult.iar hai mi-am luat multttteeee tricouri si esarfe accesori si farguri si mai am o groaza de luat pantofi si pantaloni si multeeee

| Mewy a răspuns:

4 caiete de mate A4[geometrie,algebra,fizica,chimie],3 caiete dinalea cu linii[Franceza, engleza, romana] (tot A4),caiete mici pentru restul[mie imi place sa folosesc caiet de matematica la istorie pentru ca nu ne da voie profesorulon the phone caiete dinale lungi la biologie si geografie
Bloc de desen mare:XImi place ft tare cand incepe scoala pentru ca imi iau acuarele noi:X:X
Ghiozdanul meu e simplu, pe o parte e alb si l-am umplut de desene facute cu carioca si penarul e la fel.
Cat despre haine...vechii mei blugi spalaciti si un tricouhappy