| DANyi a întrebat:

Voi cum va simtiti cand fi se frange un vis? Mai credeti in el? Am nevoie de opinia voastra.

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Da.Mereu voi spera ca acel vis se va implini! Chiar daca nu ar mai fi nici o sansa si eu as sti asta, as zice ca este o minciuna, si as lupta pentru indeplinirea lui!
Lucrurile bune se intampla atunci cand te astepti mai putin!
Sper ca te-am ajutat! Sh indiferent despre ce ar fi vorba:๒คŦtค!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cedez până nu-l văd realitate.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Tu daca gandesti ca acel vis care vrei sa ti se implineasca si esti pozitiv se implineste chiar daca apar neplaceri sau probleme, continua sa speri si totul va fi bine, mie mi-a mers acest truc.

| Alexăndruţaa a răspuns:

Da, normal. Niciodata nu ma las pana nu mi se indeplinsete ce vreau eu laughing). So. NEVER SAY NEVER. :*. Mult succes, fii tare, NU TE LASA.