| adina2003 a întrebat:

Am 155 si 45 de kilograme, iar toti ma considera grasa! Eu nu stiu ce sa mai cred. Am nevoie de opinia voastra! Credeti ca sunt grasa?

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Nu,nu esti deloc grasa, ai o greutate ideala pentru inaltimea ta.
Esti sigura ca ai inteles ceea ce ti s-a spus; poate glumesc, te tachineaza, sunt ironici, sau pur si simpul rautaciosi.Nu te lua dupa tot ce auzi, important este sa fi tu sanatoasa si sa te simti bine cu aspectul tau.

| adina2003 explică (pentru lo):

Mesi mult mult de tot! M-a ajutat foarte mult raspunsul tau si sunt sigura ca esti o persoana incredibila!
Te pup!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca esti numai bine

| lo a răspuns:

Eu iti multumesc pentru. funda dar mai mult ma bucur ca ti.a fost util sfatul meu.Inca un pont.nu te lua niciodata dupa gura lumi daca tu nu esti sigura de ceva.Te pup si ai grija de tine.

| DiamondEyes a răspuns:

Si ce-ti pasa tie de ce cred altii?
Nu mi se pare un numar exagerat.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu,raportul tau intre inaltime si greutate este aproape cel ideal.