| DIAPISY a întrebat:

Voi fetelor de la cati ani ati inceput sa va pensati? Eu fac 13 in 2 aprilie.

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Singura, tot pe la 13 ani, dar din experienta iti zic sa rogi pe cineva sa te ajute prima data. Nu neaparat la salon, un prieten, ruda oricine se descurca. Dupa asta tu doar mentii forma.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu multe discuții, la 15 ani!
Pa, pa.

| 愛日本 a răspuns:

De la 13, eu iti sugerez sa mergi la salon apoi daca mai creste ceva pe langa le scoti tu cu penseta sa nu mai tot mergi

| 愛日本 a răspuns:

Mai bine mergi la salon pentru 10 lei le face calumea, si dupa iti mentii forma

| mona a răspuns:

La 14 -15 ani [m am pensat pentru prima data

| raluca0306 a răspuns:

Cam pe la 14 ani.

| madalinaaxoxo a răspuns:

De la 14

| PotcaPădurii a răspuns:

Nu ma pensez. Is antipensat. Si nu, nu am sprancene dese ce se unesc.

| Justy9235 a răspuns:

Eu de la 13 ani jumate happy