| DaReZon a întrebat:

Voi fi de serviciu in curand cu inca 2 mornai care nu se descurca asa de bine. Faza e ca ne vom imparti: fiecare vom sta cate doua ore la cancelarie, pe scaun si circulam prin clase.
Acum eu nu stiu toti profesorii...Cand voi fi eu la cancelarie si ma va trimite unu sa chem pe cineva eu habar n-am cine e straight face Mai ales ca cad de 8 martie straight face
Si in clase la fel, nu sunt prea intdraznet sa circul si sa chem elevi etc
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Dar nu e nimic de speriat, o sa te descurci cu siguranta.
La cancelarie te adresezi unui profesor oarecare ( nici pe el nu trebuie sa-l stii) si il rogi sa il cheme pe profesorul X care este cautat.
La fel faci si in clase.
Nimeni nu cunoaste toti profesorii si cu atit mai putin pe toti elevii, stai linistit.