| UchihaShisui88 a întrebat:

Cum se face banchetul la liceu. Adica in generala se face impreuna cu maxim doua clase sau trei cel mult, dar la liceu dca sunt 5 clase cu cate 30 de elevi fiecare vor fi in total 150 + profesori si cine va mai veni.Mi se pare destul de mult,nu se face banchetul cate doua clase de acelasi profil,gen turismul cu turismul,economic cu economic, socio cu socio etc thinking

4 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

La liceu nu o sa fie neaparat banchet, o sa fie balul bobocilor la care participa toate clasele a 9a si alti doritori de la alte clase eventual si balul absolventilor, la care participa doar elevii absolventi de clasa a 12a si profii lor. Iar in rest, ce se mai organizeaza de craciun, valentine's day si alte ocazii speciale, are acces tot liceul. happy

| Sk1j4 a răspuns:

Nu.sau cel putin la mine in zona(judetul Hunedoara)Banchetul se face cu toate clasele care termina.
De exemplu eu am terminat in 2012 si am fost 7 clase.Fiecare clasa avea intre 28-32 elevi si am facut toti+profesori.A fost chiar foarte fain.

| UchihaShisui88 explică (pentru Sk1j4):

Si eu tot din Hd sunt, si da multumesc pentru raspuns big grin

| Sk1j4 a răspuns (pentru UchihaShisui88):

Sunt din Hateghappy