| anss23 a întrebat:

Daca mai e cineva pe aici. Voi la ce filme va uitati in seara asta? confused

Răspuns Câştigător
| micky a răspuns:

Am de gand sa ma uit pe acasa la "Saracele fete bogate" sau ceva asemanator tongue

11 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Am nişte filme la care îmi place să mă uit mai ales de sărbători:Labyrinth, The Goonies, Explorers, Treasure, MirrorMask, Arthur and the Invisibles, A Wrinkle in Time, Legend, The Dark Crystal, Pan´s Labyrinth, Voyage of the Unicorn, The Neverending Story, Stand by Me, Gremlins, mă amuz şi mă simt din nou copil, niciodată nu eşti prea bătrân pentru ele...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In seara asta vreau sa ascult muzica, nu ma intereseaza nici un film.

| anss23 explică:

Si eu vroiam sa ma uit pe AcasaTV la Saracele fete bogate da pe la 12:30 m-am culcat mi-am pus telefonul sa sune la 2:00 si cand m-am trezit era 5 :15 laughing

| Pho3nix a răspuns:

Deocamdata distractia e pe primul loc. Apoi filmele.tongue

| Bia:X a răspuns:

Eu ma uit in seara asta la 4 la craiasa zapezii partea a 2ahappy e super:X:X

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu la ''Avatar'' si caut si o comedie big grin. Tu?

| muffin94 a răspuns:

Eu ma uit la fenomene stranii pe Discovery love struck

| anonima_4990 a răspuns:

La,, Baiatul lui bunica'' laughing

| Suzy a răspuns:

La ce apuc si`mi place

ce delicioasa ii poza da love struck whistling

La multi ani!

| Suzy a răspuns:

Bianca e la 4:30 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu una la ''craiasa zapezilor.pe protv