| anss23 a întrebat:

La ce filme va uitati in seara asta?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Pe antena 1, ora 22. 00 American Pie-Fratia beta laughing. Nu l-am mai vazut, dar am auzit ca e super si razi de cazi pe jos laughing.

5 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

La niciunul ma paste plictiseala.

| HBK a răspuns:

Pai mai tarziu o sa-mi pun pe calculator un film vechi de groaza:Freddy vs Jason love struck

| SufletDeCopil a răspuns:

Pai eu privesc "In cautarea fericirii" pe NationalTV, in fiecare seara la ora 19:15!

| craniul a răspuns:

Pai ieri am vazut la pc fatso comedie 2009 si insera asta nu stiu ce gasesc pe net tot o comedie dp www.bestlzone.com

| Doa'Do a răspuns:

In seara asta, nu ma uit la niciun film, pentru ca este Eurovisionul... si as vrea sa vad mintea romanului. Vreau sa vad pe cine cred ei ca ar trebui sa ne reprezinte intr-un concurs de nivelul Eurovisionului! happy