| Andreea2209 a întrebat:

Voi la ce varsta ati inceput sa mergeti in club?

14 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

N-am fost niciodata, dar nici nu imi doresc sa merg!

| ComatoseWine a răspuns:

12 prima data:d.Mergeam rar pana la 14 anilaughing cand am inceput sa merg cam la 1-2 saptamani

| PinkPanter a răspuns:

Pai nu stiu pentru ca nici nu am mers dar parintii ma lasa pe la 14 sau 16 ani

| LolaLollita a răspuns:

Si daca spun canu ma pasioneaza cluburile? Nu am fost de capul meu, decat o singura data. In rest la petreceri unde a fost inchiriat clubul.

| Resurrection a răspuns:

16!

| FastAndFurious a răspuns:

Am fost pe la 17 dar mi-a trecut repede. Plictis mare domle!

| XBrunetteX a răspuns:

N-am mers inca, am doar 14 ani.
Cred ca o merg, asa, de curiozitate, pe la 17-18 ani. Nu prea imi plac cluburile, sunt pline de cocalari si pitipoance.

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Nu am mers inca...te voi anunta cand o voi face laughing

| Dudyy a răspuns:

Pai in club nu te lasa gardianul sa mergi pana pe la 17-18 ani. In pub insa poti merge. eu merg in pub-uri de la 14 ani big grin.

| Andreea2209 explică (pentru Dudyy):

La noi in oras la club ai voie doar daca ai buletin

| Dudyy a răspuns (pentru Andreea2209):

Pai eu am incercat sa merg in 2 cluburi. In unu m-a lasat chiar daca nu am 18. Dar in celalalt nu m-a lasat. Bine era cu jocuri de noroc si posibil si stripterite thinking In orice caz nu recomand cluburi de la varsta asta...

| Minca_Raluca_1994 a răspuns:

Pai depinde la ce te referi cand zici club sunt cluburi selecte unde iti iei un suc sau ce vrei tu de baut si discuti cu cineva iar in aceste cluburi te poti duce de la 13-14 ani dar sunt si cluburi cu dansuri la bara, betivi, stripteoze iar daca totusi iti doresti sa mergi acolo eu zic cam de la 17-18 minim 16! funda?

| Denisa_Pop_1995 a răspuns:

La 15,14

| sweetgirl90 a răspuns:

La 15 ani am fost prima datalaughing)