| ralucaralu a întrebat:

Voi merge la mare in Bulgaria o saptamana cu parintii si cred ca ma voi plictisi. La engleza ma descurc, destul de bine chiar si am 15 ani. As vrea sa imi fac vreo prietena acolo, poate din acelasi hotel, dar sunt cam timida. Ce parere aveti? Voi v-ati imprieteni cu cineva in aceste conditii?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De ce nu? Dar cu siguranta ai sa gasesti si romanii pe acolo, deci nu va fi chiar atat de greu sa gasesti pe careva cu care sa iti petreci timpul.Bafta!

| anonimaa a răspuns:

Dahappy
uite eu de ex in fiecare an ii conving pe ai mei sa mergem in concediu cu niste prieteni de familie ca sa nu ma plictisesc (prieteni care au si cipiii) si in felul asta ne cautam impreuna alti prieteni si ne distram grozav.
oricum daca esti singura nu ai dc sa. ti faci griji... Bulgraria e minunata si clar nu o sa te plictisesti (sunt magazine misto) si clar te vei imprieteni cu cineva la piscinahappy
multa bafta! XOXO