| dani97 a întrebat:

a venit si ultima saptamana de scoala! voi va mai duceti saptamana asta?laughing... eu trebuie sa ma duc, cel putin pana miercuri ca am decat o nota la C.D.C.( SUNT CLASA A 9-A sadsad). vacanta placuta!:*:*:*:*:*

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu ma duc, dar joi avem activitati cu diriginta si vineri nu mai mergem deloc. Vacanta placuta si tie happy!

| thegatekeeper a răspuns:

Mai merg doar vreo 2-3 zile, pana cand se incheie mediile, pentru ca inca se pun absente.

| BloomyxD a răspuns:

Dacă ai doar o notă, du-te, că poate rămâi cu media neîncheiată [ sa poate îţi pune profa/profu' aşa ca "un cadou" de Crăciun, că aşa mi-a pus şi mie la matehee hee ]. Noi mergem doar până marşi, iar miercuri dacă vrem să mergem să ne treacă mediile.

| Zatharra a răspuns:

Şi eu trebuie să merg cu toate că nu-mi mai trebuie, mi-a ajunslaughingÎncă nu am situaţia încheiată, deci mai sufăr o săptămână!

Răspuns utilizator avertizat
| papagarita a răspuns:

Buna! Eu zic sa mergi toata saptamana mai sunt cinci zile nu mai e mult.

| srlnsrln a răspuns:

Joi se preda situatia scolara a elevilor... noi ne ducem si vineri posibilthinking oricum e distractiv:X