| nicoleee30 a întrebat:

Voi nu v-ati saturat de fetele care in poze si/sau in viata de zi cu zi poarta sutiene cu burete cat mai mare sau cu push up si merg mandre sau pozeaza mandre ca vai doamne au ele sani si cand le vezi in costum de baie Hopa! Unde's?! Nui asa ca sunt penibileee! Le urasc, asa toate femeile si fetele si-ar pune d'alea si gata toate ni's perfecte:-J...pe bune acum happy

4 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Iti dai seama ce penibil arata? pe mine m'ar amuza

| Unbearable a răspuns:

Intrebarea e:,, pitipoancelor, nu v-ati saturat de voi? DE PROSTIE?!".
Revenind la a ta, da, m-am saturat, am inceput sa urasc lumea din ce in ce mai mult, sunt total inconstienti. Vazusem ieri o poza pe site-ul www.cocalari.com, cum o pitipoanca sta pe WC imbracata, rujata - Pitzsi Style, cu o hartie igienica in mana. Cat design! Cata imaginatie! Cata prostie! Buretele & push-up-ul nu mai e ceva anormal, pana si fetitele de 10 ani si-au tras asa ceva. Daca le-ai pune sa faca topless pe plaja, nu si-ar mai arata atat de repede sanii mari - mugurii.
Imi provoaca greata. Aa, inca ceva! Daca ar exista si push-up fesier, s-ar imbogati prostu' peste noapte. S-ar intrece pitipoancele si babele poate, sa prinda asa push-up!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta m-a facut sa-mi amintesc de mine pe la 15 ani cand purtam si eu sutien cu burete.Acum imi dau seama ca ma minteam pe mine, nu pe ceilalti. Faptul ca aveam si eu sani ma facea sa fiu mai sigura pe mine...ce minte aveam si eu atunci. Purtam mereu sutien, in afara de cand dormeam.In rest il aveam peste tot.Nu suportam gandul ca cineva ar putea sa ma vada fara''sani''laughingEu de fapt, ii aveam foarte micuti, si acum ii am dar nu-mi mai imi este rusine sa ies la magazin fara sutien.Intr-adevar,o bluza se aseaza altfel cand ai ceva mai mare in fata, si de-aia port dar numai la scoala sau cand ies undeva la plimbare.In niciun caz pe-acasa.
Deci,cum am fost eu, sunt o multime de fete care vor sa atraga privirile baietilor, cu in piept facut numai din burete asta pentru ca Mama Natura nu ne-a inzestrat pe toate la felhappy

| Gabriella_2839 a răspuns:

Ba da, ne-am saturat!