| RoRoxana a întrebat:

Hey TPU!batting eyelashes
Voi ce parere aveti despre fetele care poarta sutiene cu push up?happy

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Din punctul meu de vedere este complet gresit. in genere, sutienul tine pieptul sa stea sus si frumos. Dar, purtind, sutien tot timpul, muschii pieptului cu timpul se slabesc iar cand nu vei avea sutien, pieptul va sta oribil. Deci : Fara sutien de tinere, si pe cat se poate cat mai rar. Sunt constient ca nu tot timpul poti merge fara. Pa