| valentina_2004 a întrebat:

Voi unde va duceti in vacanta?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Salutt.

Eu ma duc cu echipa de handball in cantonament la munte. Nu mai stiu cum se numeste regiunea.
Ma mai duc la mare cu mama si tata, la bunici si restul' pe afara love struck

Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu m-am hotarat, dar as vrea sa merg la Sapanta love struck (poate imi conving parintii big grin).

| TabooR a răspuns:

Pai 1 saptaman la munte si vreau sa stau la mare mai mult sa vad inca nu m-am hotarat dar ce-l mai sigur am sa ma duc si in germania:d

| Petronela a răspuns:

Eu in vacanta merg la mare si la bunici

| pandaX3 a răspuns:

Eu merg in Zakynthos, Grecia (cred ca asa se scrie) si in tabara la munte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe marte

| tweetyy a răspuns:

Eu o sa merg in italialove struck(nu am mai iesit niciodata din Romania si abia asteptbig grin