| Endless00 a întrebat:

Voi v-ati cumpara o geaca de piele ecologica? E mai scumpa si din cate am observat eu e mai dura, adica te misti mai greu in ea laughing nu ar fi asta a big problem, doar ziceam. Voi?

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

In nici un caz.
Pielea "ecologica" este o denumire infrumusetata a materialului sintetic, de plastic. Rezistenta unei astfel de haine in timp este foarte scazuta.Pe la indoituri materialul se taie pur si simplu.Cand e rece afara se intareste si devine si mai fragil.
E mai scump decat ce? Decat pielea naturala? Niciodata!
Raspunsul meu este :nu, nu, nu...