| roox a întrebat:

Voi vă vaccinaţi împotriva virusului AH1N1?hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... din 3 motive mari si late:
1.Se spune ca boala este facuta in laborator, si au rasoandit-o in aer special pentru a se cheltui bani in plus.(si eu nu sunt asa vulnerabila).
2.Se spune ca vaccinul contine o doza din boala
3.Raspunsul este la fel ca al Katiei...are prea mult mercur(mai mult decat cel pentru sifilis "c2rem")

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici daca ma ameninti cu pistolu la tampla laughing).
De obicei un remediu se gaseste in mai mult timp nu in 6 -8 luni, mai bine mor decat sa iau vaccinu alawinking. Eo nu am nici'o problemawinking. Sunt suspect de sanatoasawinking. Si nu o sa iau prostia asta in viata mea!
Si doctora mea de familie a zis sa nu il fac!
Hai sa va zic ceva, eu la fiecare raceala ma imbolnavesc imediat pentru ca gradu de imunitate e destul de scazut la mine, mai iau vaccinu asta si ma vezi pe la spital si ziua a doua la morga. Daca nu m-am imbolnavit pana acum nu o sa se intamplewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@@, nu am zis eu ca vei muri peste 3 ani, asa am auzit si eu si multi altii...acum,nu zic ca e adevarat, dar are mercur destul de mult in el si riscurile sa patesti ceva(nu neaparat sa mori)nu sunt excluse...nici macar nu a fost testat suficient, ca sa ni se demonstreze ca este sigur si ca nu vor aparea complicatii, dar asta e, acum, speram ca cei care s-au vaccinat sa nu pateasca nimic.