| Kanghu a întrebat:

Deci impotriva virusului gripal AH1N1 sunt doua vaccinuri? Cel de gripa sezoniera si inca unul nou?

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Impotriva gripei exista doua vaccinuri: cel impotriva virusului AH1N1 si cel impotriva gripei sezoniere, care contine mult mai multe tulpini, din pacate nu si cea pentru AH1N1.
Nu asculta tampeniile insirate pe aici, ia de bun sfatul medicului.

| alexutzu00791 a răspuns:

Ce i aia AH1N1? multi sunt de parere ca nici nu exista. Si exista un singur vaccin, antivirusul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gripa porcina este produsa in laborator de catre francmasonii illuminati ce controleaza aceasta lume si doresc sa depopulze planeta in proportie de 90% pana in 2012 pentru ca ei sa poata avea o rasa de sclavi pentru totdeauna si ei sa aiba acces la toata tehnologia pe care oricum o au acum dar o tin sub secret. Metoda lor este si imbecilizarea maselor prin TV, massmedia si produse alimentare/etc. in care introduc anumite substante gen aspartam care micsoreaza numarul neuronilor in creier si produc cancer.

Se cam stie. Vizioneaza : Zeitgeist, Esoteric Agenda, Kymatica, Obama Deception.

Ei au creat gripa porcina si vaccinul, cauta georgia guidestones pe internet si ai sa vezi ce vor ei cu adevarat si care le este scopul : sa reduca toata populatia planetei la 500 milioane pentru totdeauna, sa insclaveasca o rasa de cativa oameni si sa devina regii planetei cu tehnologie de care dispun desi o tin sub secret.

Una din cele mai puternice arme ale lor este TV`ul si massmedia, care indobitocesc populatia si astfel prostia guverneaza planeta.

Guvernul Boc a adoptat anul acesta codex alimentarius, unul din planurile acestor francmasoni illuminati care consta in introducerea unor antifungici cancerigeni in toate fructele si legumele de pe piata, rezultatul va fi cancer in masa si miliarde de morti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gripa porcina este produsa in laborator de catre francmasonii illuminati ce controleaza aceasta lume si doresc sa depopulze planeta in proportie de 90% pana in 2012 pentru ca ei sa poata avea o rasa de sclavi pentru totdeauna si ei sa aiba acces la toata tehnologia pe care oricum o au acum dar o tin sub secret. Metoda lor este si imbecilizarea maselor prin TV, massmedia si produse alimentare/etc. in care introduc anumite substante gen aspartam care micsoreaza numarul neuronilor in creier si produc cancer.

Se cam stie. Vizioneaza : Zeitgeist, Esoteric Agenda, Kymatica, Obama Deception.

Ei au creat gripa porcina si vaccinul, cauta georgia guidestones pe internet si ai sa vezi ce vor ei cu adevarat si care le este scopul : sa reduca toata populatia planetei la 500 milioane pentru totdeauna, sa insclaveasca o rasa de cativa oameni si sa devina regii planetei cu tehnologie de care dispun desi o tin sub secret.

Una din cele mai puternice arme ale lor este TV`ul si massmedia, care indobitocesc populatia si astfel prostia guverneaza planeta.

Guvernul Boc a adoptat anul acesta codex alimentarius, unul din planurile acestor francmasoni illuminati care consta in introducerea unor antifungici cancerigeni in toate fructele si legumele de pe piata, rezultatul va fi cancer in masa si miliarde de morti