| Ingerfararipi333 a întrebat:

Vorbeam cu un baiat (eram impreuna) si acesta m-a intrebat daca pot sa ies afara aseara, i-am zis ca nu pot pentru ca sunt niste rude la mine, iar el mi-a spus ca nu este nicio problema. Mi-a spus ca se duce la niste rude si ca imi lasa mesaj cand se va intoarce, peste o ora intru pe Instagram si ma uit la insta story-ul urmaritorilor mei, o fata care locuieste in apropiere de mine pusese ca era in masina cu el si se duceau in oras... a 'cazut cerul pe mine', fac ss si il rog frumos sa imi spuna ce se intampla, si de ce este cu aceasta fata in masina, iar el imi spune ca e doar o prietena, cei drept am cam exagerat si eu punandu-i o gramada de intrebari, si la ora 2 i-am dat mesaj din nou spunandu-mi ca imi cer scuze, si ca nu am dreptul sa comentez (nu voiam sa ajunga la cearta, pur si simplu am lasat de la mine) iar el m-a lasat pe seen si nu m-a cautat toata ziua, mi-a dat block pe Instagram, Facebook si messenger, pe WhatsApp nu. tot el s-a suparat si nu inteleg de ce... Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Jo17 a răspuns:

Inseamna ca te a înșelat. Nu iti pierde timpul pentru un băiat care nu are creier.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum sa-ti ceri scuze ma tu cand ala te-a mintit si probabil si inselat? Ala statea cu tine pentru beneficii, n-ai avut timp sa i le dai, s-a dus la urmatoarea, simplu si la obiect. A vazut dupa ca esti si disperata si ii ceri scuze pentru ceva ce nici n-ai gresit, asa ca a preferat sa se retraga cat mai simplu posibil din drama asta, cu block. Si-a batut joc si chiar nu pot sa inteleg cum nu te duce capul sa realizezi asta

| Freya1 a răspuns:

Pfff...tot tu ti-ai cerut scuze? Tot tu ai exagerat? Pai eu ii rupeam capu.
Adica tu ai o problema pentru care nu poti iesi si el si gaseste inlocuitoare.Gandestete poate cate au mai fost doar ca nu a pus poze.
Trezestete! si-a batut joc de tine, mergi inainte si lasa-l ca nu merita nici o flegma.

| Donsavas a răspuns:

Avea cu totul alte intereseze. Pe tine te intereseaza o persoana care te abandonează asa usor? Cauta pe cineva care nu ti cere sa iesi, se multumeste sa te iubească si la distanță, dacă înțelegi ce zic.