| badgirl6869 a întrebat:

Heyy:*Cine ma ajuta si pe mine cu un cadou?Vin sarbatorile de Paste si eu habar nu am ce as putea sa ii cumpar prietenului meu de asa zisul "iepuras"hee hee...puteti sa imi dati cateva idei?fundita+VOT!

Răspuns Câştigător
| bloodyhell a răspuns:

De unde stii ca o sa mai fii cu el pana atunci?

12 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Ai putea sa-i iei un iepuras mai mare ( sa stii ca sunt pentru toate varstele ), dar mai mare, pe orice culoare happy

Răspuns utilizator avertizat
| AntoniaOrman a răspuns:

Nimic! Da-i dragostea ta!

| Wowhow a răspuns:

Stii seturile alea de 2 lanticuri sau bratari cu cate un pandantiv, care puse impreuna formeaza o inimioara? Chiar imi plac alea si mi se par potrivite. daca gasesti unele cu un ou de Paste, ar fi chiar mai bine. Bafta! happy

| AnNaa67 a răspuns:

Ai putea sa ii ei un iepuras de ciocolata sau unul de plus, o felicitare, nu strica daca este facuta de mana ta, daca doresti de ajut eu cu cateva expresii sau cum sa o faci.O palarie frumoasa, daca ii place sau ...Eu incerc sa iti dau ceva frumos ce nu poate fi chiar asa de costisitor! O poezie pe felicitare, sau doua versuri, ceva de genul"Pastele repede a mai venit, pentru tine m-am pregatit, prietenul meu drag (etc) "
Dar mai bine incearca una din celelalte moduri de cadouri:
1.Un iepuras de plus+un iepuras de ciocolata+un ou de paste, rosu cu ceva lipit pe el.
2.O felicitare+un cd de paste pentru tine si el (faci tu).
3.Un cosulet in care sa ii pui un ou de paste sau mai multe +mai pui in cosulet o felicitare + o diploma de cel mai frumos an impreuna pana la paste.
4.O palarie+o bratara sau un lant+un parfum +ou.
5. Multe oua+felicitare.
Sper ca te-am ajutatlove struck pa!

| Numb a răspuns:

Eu as zice un parfum...asa iepurasi se gasesc oriunde... un parfum de la tine ar fi ceva frumos, părerea mea. Mie mi-ar placetongue

| radutu1299 a răspuns:

Daca e inimos si ii place orice ar trebui sa ii cumperi un ursulet mare cu fundita di cu o inimioara pe care sa scrie I Love You. sau un iepuras cu HappyEaster