| matrix100 a întrebat:

Vorbesti cu cineva fata in fata si ii miroase gura. Ce faci? Ii spui lucrul asta si il jignesti sau nu ii spui pentru a nu-l pune intr-o situatie delicata?

Răspuns Câştigător
| ClauditaSmile a răspuns:

Nu ii spun.

7 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

De regulă nu spun. Depinde.

| Public22 a răspuns:

Normal ca nu îi spun, poate nu a avut timp sa se spele pe dinti in ziua aia.

| matrix100 explică:

Primul raspuns a primit funda

| corhaz a răspuns:

Salut.la cineva sa miroase gura, sau transpiratie etc nu este placut, dar cel mai bine e sa ignori sa te prefaci.nu fii rau cu acea persoana poate o uitat sau cine stie

| rabbit2014 a răspuns:

In caz ca am guma la mine, iau eu prima una si dupa aia il rog si pe el sau ea...dar fara sa se prinda ca este intentionat. Daca nu am, nu ii spun nimic. Ma fac ca nu observ

| Ioana_Polhac_1995 a răspuns:

Păi mai bine nu ii spui...

| Ioana200315 a răspuns:

Nu ii spui ca pentru a nu-l pune intr-o situatie delicata