| Nero a întrebat:

Votati :
John Cena
Randy Orton
Jeff Hardy
The Undertaker
Rey Misteryo s
sau Kofi Kingston

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Eu sunt fan Cena de mai bine de 5 ani.Sid e prima data cand l-am vazut am putut sa-l pun langa Steve Austin si The Rock in istoria wrestling'ului.DEci John Cena.
Dar ca sa-ti argumentez ii iau pe rand.
John cena:
Poi mai nou cica rivalitatea cu Nexus il afecteaza.eu cred ca il ridica...deci tot "The Champ" ramane. Unul dintre cele mai mari nume din istorie si cel mai mare la ora actuala.
Randy ORton:
Wow. a avut un an foarte bun pai centura WWE, pe care The MIz a luat o printr-un fel mai putin ortodox:))) si in viata personala ii merge bine deci... daca nu ar fi fost Cena as fi spus Orton.
Jeff Hardy:
Dupa ce s-a dus in TNA nu il maia preciez de loc s-a dus in cosul de gunoi al wrestling'ului unde toate vedetele, oamenii din istoria wrestling'ului care au fost ridcati de WWE, tradeaza si se udc in TNA.Nesimtire
The Undertaker:
2 cuvinte:"The fenom"
Rey Mysteryo:
Un mexican mic cu inima mare... unul din cei mai buni wrestleri.
Kofi Kingston:
Il admir dar nu are ce cauta printre legende...este u wrestler foarte bun dar nu atat de bun in cat sa fie pe langa Cena sau Orton.
www.WarAndRiot.blogspot.com

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
John Cena.

Toate cele bune!happy

| CaTaLiNoO2012 a răspuns:

Undertaker
Rey Misteryo's

| Story29 a răspuns:

1. John
2. Randy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Topul:
1)Undertaker
2)John Cena
3)Jeff Hardy
4)Rey Misterio
5)Kofi
Cat despre Randy imi placea mult dar acum nu mai e bun de nimic