| JamilaGizeh a întrebat:

Voua cat timp va ia sa invatati si sa va faceti temele? Mie aproape toata ziuasad

6 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Maxim 2 ore pe zi

| JamilaGizeh explică (pentru AlinKun):

surprise surprise In doua ore de abia imi termin temele laughing

| AngelOfNight a răspuns:

Mai daca inveti atat pot sa intreb ce medii ai?
Eu invat cam 1 ora jumate pe zi (de rareori 2 ore si nu in continuu... cumulat pe intreaga zi) si am reusit sa am media 9.64 pe sem I (cls a X-a tin sa mentionez)

| JamilaGizeh explică (pentru AngelOfNight):

Anul trecut am avut media 10 happy, iar semestrul acesta 9, 92 ( am avut media 9 la mate, in rest 10 )

| AngelOfNight a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Semeni tare mult cu o colega de-a mea... desi nu stiu cat invata(si ea tot la mate a avut media 9)
Eleva silitoare... tine-o tot asa

| Thunderstruck a răspuns:

15 minute maxim.