| D33a98 a întrebat:

Voua ce va place mai mult Hannah Montana su H2o?

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu as putea alege una din ele tongue Imi place Hannah Montana e super, dar si H2O e genial love struck

18 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

H2O e mai frumos laughing

| Didw a răspuns:

Buna
Sincer, nu prea ma mai uit. Cateodata la H2o. pentru ca au dat episoade noi [ si dau in continuare ]. Dar cele de la Hannah Montana sunt cam invechite (cica nu mai vrea sa faca alte episoade).
Tie care iti place?batting eyelashes

| Andreea_7493 a răspuns:

Mie imi place H2O.Nu suport Hannah Montana :-&

| GiiaaBăă a răspuns:

H2o normal laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| April27 a răspuns:

Mie imi place Hannah canta superbhappydar imi place si h2o sezonul 3 imi plac ambele

| lexy22 a răspuns:

Www.hannah montana.com

| lexy22 a răspuns:

Hannah montana e super! www.hannahmontana.com

| smooky a răspuns:

H20

Răspuns utilizator avertizat
| nyckoleta a răspuns:

Imi place mai mult hannah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Hannah, fetele pe care le fac.
La H2o, nu stiu, nu am nimic bine conturat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

H20

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult la hannah montana cum canta doar atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna. da u cati ani ai?

| aleeexia a răspuns:

Hannah Montana e un serial draguta dar H20 e minunat.Inainte h2o nu ma interesa deloc.Acum hannah montana nu imi mai place asa mult.Deci nu pot da un raspuns clar, parerile se schimba odata cu varsta sau cu noile seriale care apar. poate in viitor nu-mi va mai place nici h20 nici hannah! Asa ca nu voi putea sa zic niciodata exact! Acum catica ani, cand a aparut h2o, mi-a plact de Riki, dupa de Cleo, apoi de ema si tot asa.Deci mai bine sa zic ca-mi plac amandoua

| andradadaiana a răspuns:

Amndouabig grin