| Angel_8830 a întrebat:

Voua ce va place mai mult? hi5 sau facebook?

28 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Mie cel mai mult îmi place fese&buci.

| Malphas a răspuns:

Nu prea folosesc reţele de socializare, însă din cele 2, prefer Facebook, pentru simplul fapt, că are ceva mai multă prestanţă, şi e puţin mai serios. happy

| Amalia a răspuns:

Amandoua happy

| frumusik96 a răspuns:

Hi5 tie?

| Enma a răspuns:

Facebookhappy
pozele se vad muult mai bine si nu stiu e ok happy

| Bibuşca a răspuns:

Facebook pentru ca este mai popular ca Hi5-ulwinking...si tot nu prea conteaza care e la moda dar pe facebook am intalnit vreo 15 prietenii iar pe hi5 mai nici unul cum am zis e mai bun pe facebook pentru ca e mai popular ci pentru ca acolo sunt multe persoane cu care poti discuta[ si tot hi5 este popular si el doar pentru ca are mai multe jocuri decat facebookul dar daca cauti sunt multe jocuri si pe facebook nu nu mai pe hi5 hi5-ul se cauta doar pentru ca au multe jocuri nu pentru a comunica cu cineva asta zic eu]

| NevastuicAaA a răspuns:

Facebook

| FundaTeRog a răspuns:

Buna! Hi5 aproape e la fel ca si facebook-ul, doar ca au numele diferit.
Ce sa zic.amandoua imi plachappy
Pa, fundoi?♥

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Mie imi place mai mult facebook, e si mai fain si mai sigur si are mai multi utilizatori ca hi5, asta e parerea mea altii prefera mai mult hi5.am avut si eu hi5 si nu am mai intrat o luna si mi-a fost sters contul'.pe facebook nu til sterge, daca nu ai cont pe nici pe facebook si nici pe hi5, eu te sfatuiesc sa iti faci cont pe facebook
P.S. are jocuri mai multe si mult mai faine(in caz ca iti plac jocurile)

| DamiPapucii a răspuns:

Hi5

| vladeueu_4450 a răspuns:

Facebook

| pufoshenia_7680 a răspuns:

Hi5 pentru ca are mai multe jocuri :X si mi se pare mai mumosbig grin

| daniela36783 a răspuns:

Facebook
tie?

| DianaPaula14 a răspuns:

Pffff...Facebook:d

| Marcela a răspuns:

Facebookhappy

| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Amândouă.Fiecare reţea socială are farmecul ei.Hi5 e mai mult pentru poye, iar Facebook pentru conversaţii. Fundă?

| djspicedem a răspuns:

Sincer mie imi place mai mult facebook deoarece este mai privat ca facebook-ul si sunt mai multe aplicatii si pagini.pe cand la hi5 sunt jocuri dar nu foarte multe...si plus ca iti lasa commuri toti handicapatii/handicapatele. scuze de limbajwinking imi dai o funda?smug plz?

| Toxxic_3495 a răspuns:

Facebook. Hi5 am tot avut sh m-am plictisit de elhappy

| fanmichaeljackson a răspuns:

Mie imi place mai mult facebook-ul deoarece are mai multe optiuni :p :-bv!

| colin16 a răspuns:

Facebookbig grin:X

| LetyKaty a răspuns:

Hi5

| ToxiikGirl a răspuns:

Facebook!big grin

Răspuns utilizator avertizat
| IlincaD a răspuns:

Facebook.

| skyisnottheLIMIT a răspuns:

Facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ar trebui sa-ti placa la ele?

| patriciaalavi a răspuns:

Facebook; x...acum e mult mai populat facebook-ul decat hi5winkinglove struck

| ravril a răspuns:

Facebook... acu hi5u este cam uitat de lume. asta cred eu