| Drums a întrebat:

care este diferenta intre hi5 si facebook?
voua care va place mai mult?
mersi:*

Răspuns Câştigător
| PrivateGod a răspuns:

Exista multe diferente!
Facebook este o comunitate mai rezonabila ca si hi5-ul, unde multe personalitati isi fac cont pentru a informa fani.Multe jocuri si aplicati grozave(in ultimul timp exagerate si ele) si il poti utiliza ca pe un blog.
HI5?laughing Amuzant.Nu prea ii gasesc utilitati. E creat pentru amuzament si prieteni noi dar acestea au disparut si hi5-ul se transforma intr-un site pornografic.Sute de pagini sunt pline de "Pitipoance" si respectiv rasa mascula.Este folosit adesea pentru. lipealalaughing si noua versiune e Oribila.
Sper sa te multumeasca raspunsul meu.
Aleg facebook!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dedesh a răspuns:

Eu am hi5. dar nu am mai intrat pe el de vreo 2-3lunilaughing. hi5-ul si facebook-ul sunt aproximativ la fel, insa acum se "poarta" facebook-ul. le poti incerca pe amandoua si apoi vei vedea ce iti place mai mult.depinde de gusturile fiecaruiahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Abbey a răspuns:

Eo din cate am auzit sunt aproape la fel{ eu am hi5 si ma tot gandesc de cateva zile sa imi fac cont pe facebookthinking} mie oricum cred ca o sa imi placa in continuare hi5 dar ink nu stiu sa vad cum ii facebook b-)kiss

| madutzii a răspuns:

Mie imi place mai mult hi5 facebook nu e prea deosebit...eu una am cont pe facebook si pot sa spun ca nu imi plaxe deloc e prea simplu