| anonim_4396 a întrebat:

Va place de Hannah Montana(Miley Cyrus)? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| Green a răspuns:

Da, imi plac foarte mult cantecele ei deoarece mi se potrivesc perfect in unele situatii big grin cum ar fi "7 things".
Vocea ei nu ma incanta foarte mult deoarece live nu e cine stie ce voce iar ca actrita se descurca binisor.
Poate imi schimb parerea dupa ce voi vedea "The last song" care trebuie sa apara cat de curand.

5 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

@Agree with Harciog.

Suntem innebuniti dupa Hannah Montana, ne-a dat cosmaruri asta-vara cand ne bombardau pustii cu intrebari strict referitoare la Hannah Montana.

| deea_1980 a răspuns:

Canta bine...

| Boo a răspuns:

Are voce buna da` nu pot sa o sufar pentru ca zici ca e invazie...toti copii mici au imbracaminte cu ea. jucarii la fel.martisoare. pana si mancare. e invazie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sint inebunit dupa ea de nu se mai poate.Crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt fan disperat al ei! I-am luat si adresa de mail! Glumesc.-