| tania11 a întrebat:

Vrea sa imi fac un nou id, dar am mai pus o data intrebarea asta si nu mi s-a dat prea multe idei! numele meu este Tania si am 11 ani. fara chestii din astea:fetitza_dulce sau dulcegarii! ceva mai mistoooooo urgentttttt sa spunn bye bye

Răspuns Câştigător
| Enma a răspuns:

Funda?

4 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Tania_squmpyka
sweety_tania
tania_dragutza
tania_2000_ubita
tania_2000
dulce_tania_angel

| Enma a răspuns:

Hottest.tania laughing si un numar s-ar traduce cea mai tare tania si e destul de matur laughing

| Viviannnnnna a răspuns:

Exemple love struck am 100000 love struck day dreaming
Tyna_x3
T_T.Tina
T_Ina :d
tania.99
tania.culoarea ta favoritax3
Ta.nia
t_o.ot
initiala numelui de familie. tania99 big grin
dar eu zic sa nu iti faci alt id pentru ca asa incepe... :-s iti spun din experienta :p
iti faci inca unul.se fac 4.se fac 10.si ajungi ca mine la 20 de id-uri si intru doar pe 2 laughing

| ZuZuTrue a răspuns:

Pink.butterfly,pink_love05 ((ori ce nume vrei tu)), tania_sweet _angel