| georgiana112 a întrebat:

Vrea sora mea sa faca un film dar nu stie despre ce... Aveti voi idei? Cea mai buna idee primeste FUNDOI

Răspuns Câştigător
| denisatania01 a răspuns:

Poata sa inventeze o poveste (cu personaje). Dupa aceea, sa aleaga persoane care sa joace rolul personajelor. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| crisiss a răspuns:

Pai incearca sa faci ceva amuzant sau ceva mai serios care atrage pe toata lumea dar cel mai bine e cand le combini pe cele doua deoarece va iesi ceva de gen american pie happy