| A0n1mUL a întrebat:

Vrea un baiat sa ma bata luni straight face ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| simonica57 a răspuns:

Nu-ti face griji asa zic toti te voi bate dar uita sau nu au tupeu

7 răspunsuri:
| Bemineever a răspuns:

Incerci sa fii calma si sa discuti politicos cu el...la un moment dat se va calma. Daca nu se calmeaza, ia niste colegi sau (daca esti fata)niste tipi in limba dupa tine.Stai calma,nu-ti fa griji, totul se va rezolva! Bafta! P.S.-Dai un picior la punctul sensibil, lasa-l fara mostenitori si lat si fugi la clasa sau intra in baie!

Răspuns utilizator avertizat
| IzabellaLoredana a răspuns:

Nu arata ca iti este frica, dar nici nu fi prea "tare in gura ". Trateaza-i ca si cum ti-ar fi indiferenti happy. Cati ani ai?

| Vasy10 a răspuns:

Iei cu tine vreo 4 kolegi poate vreun var mai mare sau fratele mai mare.Si inkepe "The War"

| Spartanul07 a răspuns:

Incearca sa vb cu cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ăăăh.eu aud astfel de chestii zilnic, şi's fată laughing)
păăăi.ori le zici să termine dracu ' cu căcaturile astea că o freză nouă sau un machiaj nu ajută. adică de pnm sunt aşa cretini ăştia? am observat că eu sunt " ameninţată " de tipi scunzi ( da tipi laughing) ) şi în locuri mai retrase. dacă n-ai pe nimeni care să te ajute şi nici nu prea ai tupeu freacă menta prin locuri publice că doar nu te ia pe sus în pnm laughing. apropo, eşti fată sau băiat? ca să îţi zic mai detaliat laughing

| pete2012 a răspuns:

Simplu... nu te du la scoala sau cheama pe cineva sa te ajute sa ii vii de hac!happy