| UmbraDeVulpe a întrebat:

Vreau azi cand spal haine la masina sa pun si niste servetele anti transfer de culori, in masina de spalat noua, oare pot acum sa pun asa servetelele? Gen sa nu le bag in ceva soseta sau mai stiu ce, sa bag asa pur si simplu in masina fara sa fie bagat in ceva acel servetel, dar nu stiu, daca se va infunda si masina asta? Cea veche se infunda daca bagai asa servetelele, dar ma gandesc ca era stricata masina aia ca de exemplu si pe Youtube daca te uiti, asa fac si oamenii aia baga pur si simplu in masina fara sa bage in vreo soseta servetelul sau mai stiu eu ce. Inseamna ca pot si eu sa pun asa servetelul, nu? In masina asta noua

5 răspunsuri:
| norisorulpufos a răspuns:

Da,pune șervețel.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Se pune pur si simplu in cuva, printre haine.Nu trebuie pus in niciun ciorap.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Probabil ca da.