| Adiiii a întrebat:

Vreau cat mai multe idei de provocari pe mess. Vreau idei greu de facut Cel cu cele mai bune idei, amuzante primeste >>>>funditabig grin

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

-pai, pune-o/pune-l sa scrie la status numele persoanei care stii ca o simpatizeaza
-sa scrie sunt curva/curvarhee hee sau gay/lezbihee hee
-provocari din astea care ar face-o sa para nebun/a cum ar fi sunt inebunita dupa ciocolata
-cataresc 100 de kg\:d/ cat un pooorcsmug [fara sa scrie provocare]
-sititi unde imi place sa-mi tin mainile? IN NAS thumbs up
cam atat imi vine acumlaughing cred ca sunt suficente + ce o sa mai scrie si ceilalti userihappy distrctie placuta:*

| Elena1234456 a răspuns:

Eu mi-am pus prietena sa isi puna o poza cu o calugarita la avatar si sa scrie la status mi-am gasit vocatiahee hee.

| IwasHere a răspuns:

Sa dea mass la toti din lista cu : 'am venit pe planeta TERRA sa fur creierele oamenilor!laughing

sau:

tot sa dea mass la toti din lista lui cu: 'a venit bunica`mea la mine si m-a luat cu toporu' ca am dat foc la casalaughing

sau:

tot sa dea mass la toti din lista el/ea cu: 'am crezut ca aproximativ toti sunt prosti cand le-am vazut pozele de la av lorlaughing

sper ca te-am ajutatwinking si daca da Fundabig grin