| adriana996 a întrebat:

Vreau cat mai multe metode de a ma putea concentra si de a invata mai usor. In ultimul timp nu prea reusesc sa ma concentrez si sa invat.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu poti sa inveti ceea ce nu iti place. punct! incearca sa inveti si sa te concentrezi pe ceea ce esti bun si cea ce iti place!, poti pacali lumea, dar nu te poti pacali pe tine!

2 răspunsuri:
| Ixodes a răspuns:

Cumpara memo plusbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa spui lectia in fata oglinzii fara sa te scarpini sa razi sa te uiti ca nu iti sta nu stiu ce bine pe tine si concentreaza-te asupra invatatului.va tinewinking