| MissVamp a întrebat:

asta e o intrebare pentru fete,deci vinerea viitoare merg la ziua unei colege,la mall,cu ce sa ma imbrac? dati-mi idei de pantalonii,tricouri,cum sa imi prind parul,sandale si unghii sa nu fie complicate, frumoase si simple! multumesc anticipat! fundita mare si portocalie pentru cele mai bune sugestii!

4 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Poti sa-ti iei o pereche de pantaloni cu bretele(de blugi), un tricou mai stramt, tenisi inalti, parul prins lejer intr-o coada de peste(http://www.google.ro/......tp?/imgres si iti faci manichiura frantuzeasca.Mie mi se pare ok.pa-pa si distractie placuta!:*

| MissVamp explică:

Multumesc pentru idei...:*

| ingerasdulke15 a răspuns:

Eu as zice niste colanti se poarta culorile deschise cu o bluza larga in jos si stramta sus sau cu o bluza stramta ( tricou ) si niste sandalute, daca nu nisste pantaloni scurti ( blugi ) pe sub ei niste strampi din aceia taiati sua cu model si o bluza stranta si in picioare poti sa-ti iei niste toculete dar nu mari sau sandalute big grin

| Laura501 a răspuns:

In primul rand, buna.Din moment ce ai poza cu asiatici ai putea gasi ceva in stilul lor...gen blugi, opincute bej sau crem.iar o bluzita tricou rosie(bluzita sa fie din-trun material asemanator cu hainele acelea pe care le poarta asiaticele iar la unghii poti adopta un stil natural si in acelasi timp elegant.un lac de unghii cu o tenta mai coloristica de alb sau crem iar parul daca este lung poti sa il prinzi coada spic sau sa pui mici floricele in el si sa il prinzi cum il prind ele