| fantasy01 a întrebat:

Vreau ceva programe`. care sa faca efecte speciale frumoase`.

4 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină. yawn

| metehne a răspuns:

Poti face efecte frumoase si cu photoscape si cu photoshop happy.

| Beweird a răspuns:

Poti sa te machezi online pe www.taaz.com si e gratis numai ca iti trebuie cont ca sa iti salvezi imaginile

| DixieIsCrazy a răspuns:

Buna...incearca programul picnik e online si mie imi place cum editeaza pozele ca sa zic asa

http://www.picnik.com/

fundita plzz?:o3:D